طراحی و پیاده سازی سایت فروش بیمه(بانی بیمه)

?>

توضیحات:

سایت بانی بیمه در سال 98 راه اندازی شده و تا به امروز فعالیت خود را ادامه داده است.

  • Php
  • Laravel
  • Vuejs
  • Mysql
درصد پیشرفت پروژه
100%

ویژگی:

طراحی سایت بیمه

با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی، اغلب خدمات روزمره به شکل آنلاین انجام می شوند. در عصر امروز مردم مایل هستند تا اکثر کارهای خود را اینترنتی انجام دهند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. با در نظر گرفتند چنین شرایطی، بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفتن خدمات خود را تا حد امکان به شکل آنلاین و در غالب خدمات اینترنتی به مردم ارائه دهند.
دفاتر بیمه نیز یکی از این کسب و کارها هستند که می توانند به شکل غیرحضوری و آنلاین از طریق وب سایت به مردم خدمت رسانی کنند. با توجه به این که مشاغل مربوط به بیمه ارباب رجوع بسیاری دارند انجام خدمات به صورت الکترونیکی می تواند از حجم شدید پاسخگویی پرسنل به مراجعین به صورت فیزیکی بکاهد. با این وصف طراحی سایت بیمه برای مشاغل مرتبط با این صنف بسیار حائز اهمیت است. با توجه به درصد بالای مراجعه کننده به وب سایت های دولتی یا خدماتی ضروری است تا در پروسه طراحی سایت دقت زیادی به خرج دهید.
در نظر داشته باشید وب سایتی که طراحی می کنید، در حقیقت ویترین کار شما است که خدمات شما را به مشتریان نمایش می دهد. پس برای اینکه این ویترین اصولی و کامل باشد، نیازمند بهینه سازی است. 

کارگزاری رسمی بیمه چه کاری انجام می دهد؟

شاید تصور همه ما از بیمه خدمات درمانی یا خدمات مربوط به تصادفات خودرو باشد اما در واقع خدمات کارگزاری های بیمه گسترده تر از این حرف هاست.
شرکت های بیمه در حال حاضر خدماتی نظیر بیمه عمر، بیمه بازنشستگی، بیمه های مربوط به آتش سوزی، کشاورزی، پرورش دام و… را رائه می دهند. در ادامه شما را با انواع بیمه اشنا می کنیم. بی شک آشنایی با این خدمات در طراحی کامل تر سایت بیمه کمک کننده است.

انواع بیمه

یک سایت بیمه اگر به درستی و طبق اصول و قاعده راه اندازی شود، می تواند مشتریان بسیاری را به سوی خود جذب کند.بیمه انواع گوناگون و مختلفی دارد که در این بخش به معرفی چند مورد از آن ها می پردازیم.

بیمه خودرو

بیمه اتومبیل از جمله پرطرفدارترین خدمات بیمه هاست که خسارت های ناشی از تصادف، سرقت و آتش سوزی را برای اشخاص ثالث و سرنشینان جبران می کند. بیمه اتومبیل را می توان به دو بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تقسیم کرد.

بیمه مسافرتی

شاید با خدمات بیمه مسافرتی آشنایی نداشته باشید. حادثه هیچوقت خبر نمی کند و همیشه در کمین است. اکثر ما سالانه چندین بار سفر می کنیم. در طول سفر نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. بی شک داشتن یک بیمه مسافرتی می تواند خیال مان را در سفر آسوده تر کند.

بیمه عمر و بازنشستگی

یکی از بیمه هایی که اشخاص مسن می توانند از آن استفاده کنند، بیمه عمر و بازنشستگی است. این نوع بیمه علاوه بر اینکه در زمان حیات، فرد را تحت پوشش خود قرار می دهد، در هنگام فوت فرد نیز کارایی دارد. فرد بیمه گذار این امکان را دارد که با پرداخت هزینه ای، پوشش مورد نظر خود را انتخاب و بیمه متناسب را از بیمه دربافت کند.در طراحی سایت بیمه بهتر است برای خدمات مهم یک منوی مجزا در نظر گرفته شود.

بیمه آتش سوزی

در حالت عادی و بدون خرید پوشش، بیمه آتش سوزی خسارت های مالی ناشی از صاعقه، انفجار و آتش سوزی را جبران می کند. توجه داشته باشید که در این بیمه، تنها خسارت های مالی جبران می شود نه خسارت های جانی، بنابر این اگر خدایی نکرده فرد در حادثه صدمه ببیند، ان بیمه او را تحت پوشش قرار نمی دهد.خوب است تا اطلاعات مهم هر یک از خدمات تان را در صفحه خاص خود به صورت بنر هشدار دهید.